5 מסעדות מומלצות לחגיגות יום הולדת

הנה עוד שנה עוברת ואנו מחפשים מקום מיוחד לחגוג בו עם החברים ובני המשפחה. פתרון קלאסי שכולם ישמחו להצביע בעדו ולבחור 1 מתוך חמש מסעדות מומלצות לחגיגות יום הולדת.

יש מקום אחד שתוכלו לחגוג בו יום הולדת בכל שנה, לא משנה בני כמה אתם, ולהתרגש בכל פעם מחדש. אם עברתם כבר את שלב המסיבות וחיי הלילה, ייתכן שיתאים לכם משהו קצת שקט יותר ואינטימי בלי חשש 'מה יגידו השכנים'.

אז מה הדבר הכי חשוב ביום הולדת?

יצאנו ובדקנו מה הדבר החשוב ביותר לאנשים שחוגגים יום הולדת. התשובות היו חד משמעיות ואותן נסכם בשלוש מילים: גיבוש חברתי, שמחה והתרגשות. אם גם אתם רוצים להתרגש ביום ההולדת שלכם ולאפשר לחבריכם לשמוח בשמחתכם וכמובן לשמח אתכם, נמליץ לכם לבחור במקומות לאירועי בוטיק שבהם תוכלו לחגוג יום הולדת שבו כולם ייהנו, ובמיוחד אתם! בואו להיות כוכבי הערב ליום אחד באירוע אחד ומיוחד שעוד ידברו עליו עוד שנים רבות.

מסעדות מומלצות ליום הולדת

העיר תל אביב רועשת וגועשת בכל ימות השנה, אך ביום ההולדת שלכם, רצוי ואף עדיף למצוא מקום קטן ואינטימי שיספק עבורכם פינה שקטה אך גדולה מספיק כדי לארח בה את חבריכם למסיבה. ייתכן שניסיתם בעבר לשמור מקומות למסעדה, אך מאמציכם עלו בתוהו. היום נלמד איך לחגוג את יום הולדתכם במסעדות עם חדר פרטי שבהם תוכלו לקיים אירוע אינטימי באווירת יום הולדת 50 וללא רעשי רקע חיצוניים.

אקוסטה

אקוסטה היא מסעדה עם חדר פרטי בתל אביב שבה תוכלו לחגוג אירוע עד 200 מוזמנים. המסעדה מציעה אוכל משובח, יין ומשקאות המתאימים למסיבות וחגיגות ימי הולדת ומותאמות לכל הגילאים.

מיקום: אוריאל אקוסטה, תל אביב.

קפה יפה

קפה יפה, קפה ומסעדה לקבוצות ולאירועים פרטיים, בית לאוכל ולתרבות.

מיקום: עולי ציון, שוק הפשפשים ביפו.

מסעדות מומלצות לחגיגות יום הולדת בשרון

Mi Casa, קפה בחצר

Mi Casa, קפה בחצר הוא בהחלט מקום קסום שבו תוכלו לחגוג יום הולדת בשרון. במסעדה תוכלו לחגוג אירועים פרטיים ועסקיים עד 120 אורחים.

מיקום: קיבוץ גליל ים, הרצליה.

גלובוס אירועים

גלובוס אירועים הוא אולם לאירועי בוטיק פרטיים ועסקיים בו תוכלו לחגוג יום הולדת מחמישים מוזמנים ועד 250 בסה"כ.

מיקום: הראשונים 7, הרצליה

זיו מנור

זיו מנור, האיש והמותג העומד מאחורי סדנאות האלכוהול, הקוקטיילים והיין, מציע קונספט עם טעם ייחודי לחגוג ימי הולדת למבוגרים. מומלץ וכדאי בהחלט!

אהבתם את הכתבה שלנו על 5 מסעדות מומלצות לחגיגות יום הולדת? הירשמו לעדכונים נוספים בנושא כתבות תוכן.

כתבות תוכן נוספות

משאבות מים לבניין מגורים

משאבות מים לבניין מגורים

בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר דיירים המתגוררים בבניני מגורים סובלים מבעיות של לחץ מים נמוך, במקרים רבים הסיבה לכך נובעת ממשאבה ישנה או תקולה שאינה עושה את עבודתה כראוי. כדי להתמודד עם הבעיה, יש להתייעץ עם איש מקצוע ולתאם התקנה של משאבות מים לבניין מגורים בהתאם לגודל הבניין, מספר הקומות והדיירים.

מסעדות מומלצות ליום הולדת

5 מסעדות מומלצות לחגיגות יום הולדת

הנה עוד שנה עוברת ואנו מחפשים מקום מיוחד לחגוג בו עם החברים ובני המשפחה. פתרון קלאסי שכולם ישמחו להצביע בעדו ולבחור 1 מתוך חמש מסעדות מומלצות לחגיגות יום הולדת.

רעיונות לימי כיף לעובדים

7 רעיונות לימי כיף לעובדים

העבודה מתישה אתכם? כנראה הגיע הזמן לשבור את השגרה ולנסות דברים חדשים. הנה 7 רעיונות לימי כיף לעובדים הכוללים מבחר אטרקציות ייחודיות שיעזרו לכם להשיב את האנרגיות הגבוהות שהיו לכם ביום הראשון בעבודתכם.